strefa klienta

Bezpieczeństwo na sesji noworodkowej

Sesje noworodkowe to zdecydowanie wyjątkowe sesje. Muszą przebiegać spokojnie, bez pośpiechu i sztywnego scenariusza oraz bezpiecznie. Przychodząc do mnie na sesje z Waszym Maleństwem, powierzacie mi najcenniejsze co macie. Bardzo cieszę się, że to właśnie ja będę mogła razem z Wami zatrzymać bieg czasu na zawsze. Ogromnie dziękuje, za zaufanie, i oprócz wspaniałej, spokojnej atmosfery, odpowiedniego podejścia do dzieci, które zapewniam, posiadam także odpowiednie certyfikaty do wykonywania tego specjalnego rodzaju ponadczasowych pamiątek.

Szkolę się nieustannie, zarówno dla siebie jak i dla Was. Sesje noworodkowe wykonuję nieprzerwanie od 2017 roku, a zaczynając swoją przygodę, miałam już za sobą pierwszy kurs fotografii noworodkowej u Karoliny Piórkowskiej, wyposażający mnie w specjalistyczną wiedzę, umiejętności oraz wszelkie zasady bezpieczeństwa obowiązujące na sesji oraz podczas układania, owijania i pozycjonowania Waszych Maluszków.

Rok 2019 zamykam wspaniałymi warsztatami u Czarka Rajkowskiego i to właśnie na Jego warsztatach powstały moje kadry, którymi mogę się pochwalić. Ogrom wiedzy, ogrom nowych możliwości, masa praktyki i wskazówek, które nieustannie wcielam do swojej pracy. Wszystko to dzieje się, byście mogli czuć się u mnie komfortowo, a powierzając mi Wasze skarby, byli pewni, że powierzacie Je w bezpieczne, fachowe i odpowiedzialne ręce.

Dziękuję, że jesteście ze mną, że wracacie do mnie , przysyłacie przyjaciół, polecacie znajomym, wykupujecie vouchery, które przygotowuje dla Was na sesje niespodzianki i razem możemy trochę mieć wpływ na tempo tego pędzącego, mijającego czasu.

Zapraszam na sesje ! 🙂

Wszystkie prezentowane zdjęcia są wykonane oraz obrobione przeze mnie.

Zobacz także