wasze historie

fotografia noworodkowa – spotkanie z wami

Każde spotkanie z Wami, to nowe doświadczenie, nowe spostrzeżenia, nowe emocje i uczucia jakie dostrzegam na Waszych twarzach. Ogromnie cieszę się, ze dzięki mojej pracy wciąż obcuję z najlepszymi emocjami na świecie.

Fotografia noworodkowa

Mały człowieczek diametralnie zmienia się w pierwszych dniach, tygodniach swojego życia. Nasze noworodkowe spotkanie zwykle odbywa się w pierwszych dwóch tygodniach życia Waszego Okruszka. Warto zatrzymać ten czas.

Fotografia noworodkowa

Wracając do waszych zdjęć z fotografii noworodkowej, już po paru tygodniach lub miesiącach, zachwycacie się jak malutki był Wasz skarb. Te chwile mijają bezpowrotnie, a czas nigdy nie płynął szybciej, niż odkąd pojawi się na świecie maleńka istotka.

Fotografia noworodkowa

Dziś trzymacie najmniejsze cudo świata na rękach, całkowicie od Was zależne. Otaczacie je opieką, miłością, karmicie i troszczycie się, nie śpicie po nocach, przeżywacie dużo wzlotów ale też chwil zwątpienia w tej nowej roli. Dajcie sobie przestrzeń do wspólnego wzrastania, poznawania siebie nawzajem. Pozwólcie sobie na nie idealność i poznajcie na nowo priorytety życia. Pamiętajcie, że jesteście najlepszymi rodzicami dla swojego maleństwa. Jesteście więc dla siebie stworzeni, miejcie odwagę, nie poddawajcie się, a nagroda w postaci najpiękniejszej miłości świata właśnie rozwija się na Waszych oczach 🙂

Fotografia noworodkowa

Dziękuje Wam za zaufanie.

Dziękuję, że dzięki Wam mogę karmić swoją dusze tak pięknymi momentami, które wspólnie tworzymy. Nie wyobrażam sobie lepszej pracy !

Fotografia noworodkowa

Zobacz także