wasze historie

Fotografia noworodkowa – naturalnie

Naturalność, w barwach , przedmiotach, tłach i strojach to zdecydowanie to co dla mnie w pracy z Wami najważniejsze. W fotografowaniu tak wspaniałych i przejmujących momentów, jakimi są Wasze pierwsze wspólne dni i chwile, liczą się dla mnie Wasze uczucia i emocje, które obserwuje jak malują się na Waszych buziach. Nie zakrzyczane zbędnie miksem wzorów czy kolorów. Chcę, aby Wasze czułe spojrzenia wybrzmiewały, bez odwracania uwagi, bo same w sobie są najpiękniejsze, a moje naturalne tła, deski, łóżeczka, koszyczki czy stylizacje mają za zadanie subtelnie je tylko podkreślić.

Kilkudniowe Maleństwo nie potrzebuje kolorowej, pstrokatej oprawy. Samo w sobie z natury jest najpiękniejsze, dlatego pragnę zawsze przygotowywać jak najbardziej naturalne otoczenie. Otulić je naturalnością. Często zamysł na owijkę, bądź koszyczek czy czapusie pojawia się na naszym spotkaniu, gdyż każdy maluch, który mnie odwiedza jest zupełnie inny, ma nieco inny odcień cery, inne włoski a w końcu inny charakterek 🙂 Większość Maleństw kocha być owijane, bo to uczucie pamiętają właśnie wprost z brzuszka Mamy, lecz zdarzają się też modele lubiący swobodę i nieco czujniejsi 🙂 dla jednych i drugich mam gotowe rozwiązania! 🙂

Oczywiście zawsze powtarzam, że sesja to nasze wspólne spotkanie i współpraca, dlatego wszystko jest elastyczne. Wspólne pomysły, propozycje, czy sugestie, wymieniamy już podczas pierwszej rozmowy zanim się spotkamy, to ma być pamiątka przedewszystkim dla Was..

W końcu nawet ja doczekałam się pamiątkowej fotografii 🙂 !

Zobacz także