współpraca

worldkidsdreams – handmade with love

Huśtawka, koń na biegunach, herbaciany zabawkowy serwis, przyjazne maskotki, ozdoby na ścianach, mięciutki dywanik. Nawet nie zdajemy sobie sprawy jak ważne w życiu dziecka są detale, kolory, wzory czy rozmaite inne różności, o których nie powiedzielibyśmy, że zostaną tak ukochane i zapamiętane. Jak bardzo dzieciaki pamiętają szczególiki ze swojego dziecięcego świata.

Wzór ukochanej pościeli , grawer na dziecięcych sztućcach, faktura tapety w pokoju, ukochany pluszak, pierwsza lalka Barbie z komunii, ulubione figurki. Ile bym dała by móc przenieść się do swojego pokoju z lat dziecięcych…

Od momentu mojego dzieciństwa już sporo minęło, i mimo, że pamiętam ten okres najwspanialej, to o takich cudownościach jak dziś można było jedynie pomarzyć. Dzięki tak zdolnym osobom, tworzącym istne cuda do naszych wnętrz, możemy pięknie urządzać nasze domy i ubrać we wszystko co tylko podsunie nam wyobraźnia.

Swoją drogą, zobaczcie jakiego miałam uroczego pomocnika. Czuwał dzielnie całą sesję i sprawdzał, czy dobrze wykonuję moje zlecenie ! 🙂

Dziękuję firmie Worldkidsdreams za wspaniałe dodatki do mojego studia, które towarzyszą mi podczas sesjii.

Ręczne robione cuda, plecione, tworzone od podstaw, z zamiłowania i pasji, mają w sobie tak niesamowity ładunek pozytywny. Małe dzieła, które ktoś wymyślił, a następnie stworzył, i teraz ozdabiają wnętrze naszych domów, i cieszą bliskich. Mam do nich ogromny szacunek, bo wiem, ile pracy zostało włożone, by powstały.

Sesje zdjęciowe wykonanałam dla Worldkidsdreams.

Zobacz także